Zdobyć twierdzę malbork

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-11-10 11:03:18

Nasi zawodnicy mają za sobą ciężki okres, gdyż swoje mecze musieli rozgrywać praktycznie co kilka dni. Należy jednak uznać, że założony plan wykonaliśmy w 100 %, czego efektem jest awans na szczebel centralny w rozgrywakch Pucharu Polski oraz powrót na fotel lidera po rozegranym zaległym meczu derbowym z SMS Gdańsk w minioną sobotę.

Ubiegłotygodniowe sukcesy są już przeszłością i teraz koncentrujemy się na kolejnych spotkaniach, które są równie istotne w kontekście awansu do elity piłki ręcznej.

Kolejnym ważny mecz czeka nas na wyjeżdzie. W sobotę o godzinie 18.00 w Hali Gimnazjum nr 3 w Malborku podejmować będziemy tamtejszą Pomezanię Malbork.

W tym sezonie z drużyną z Malborka spotkaliśmy się w rozgrywkach pucharowych, gdzie pewnie zwyciężyliśmy we własnej hali 37:28.

Pomezania aktualnie zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów. Aktualna pozycja w tabeli oraz zwyżkowa forma drużyny Pomezanii mówi o tym, że będzie to niezwykle wymagające i trudne spotkanie.

Mamy nadzieję, że pozycja lidera tabeli oraz dobra atmosfera jaka panuje w drużynie, przyczyni się do zwycięstwa w Malborku.

Początek spotkania godzina 18.00 w Hali Gimnazjum nr 3 w Malborku!  

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success