Szczebel centralny na wyciągnięcie ręki

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-11-02 17:21:44

Pierwszy mecz z zespołem Sokół Browar Kościerzyna zakończył się pewnym zwycięstem naszych piłkarzy, dlatego jesteśmy już blisko Pucharu Polski na szczeblu centralnym, gdzie czekają zespoły z Superligi. Po sobotnim zwycięstwie w arcyważnym meczu ligowym z liderem tabeli Warmią Traveland Olsztyn apetyt na zwycięstwo jest duży. Początek spotkania o 20 w Kościerzynie.

W pierwszym meczu finału wojewódzkiego Pucharu Polski podopieczni trenera Marcina Markuszewskiego poradzili sobie przed własną publicznością z Sokołem Browar Kościerzyna i pewnie zwyciężyli. Mecz zakończył się wynikiem 26:21. Co prawda z większym impetem zaczęli goście i w hali GCS prowadzili 3:1, ale to nam w dość krótkim odstępie udało się "odjechać" na kilka bramek. W 18. minucie prowadziliśmy 8:5 po bramce Kamila Ringwelskiego i przewagi nie oddaliśmy, aż do końca meczu, chociaż goście kilkukrotnie byli blisko remisu.

Przed rewanżem mamy zaliczkę w postaci pięciu bramek. Jeśli Sokół wygra w takich samych rozmiarach, o awansie zadecyduje większa liczba bramek zdobytych na wyjeździe. Jeśli i tu będzie po równo, zarządzona zostanie dogrywka. Drugi mecz odbędzie się 2 listopada o godz. 20 w Kościerzynie.

Wykonanie: Sport Success