Spójnia Gdynia zawalczy o punkty z Piotrkowem

Autor: | Data: 2018-03-22 11:53:14

Już dziś 22 marca o godz. 18:00 szczypiorniści gdyńskiej Spójni spotkają się na własnym parkiecie z zawodnikami z Piotrkowa Trybunalskiego. Po ostatnich meczach Spójni, w których widać przebudzenie i wolę walki o zwycięstwo, dziś spodziewamy się zaciekłej sportowej walki, o tak już wyczekiwany komplet punktów.

Jak zapowiada zawodnik Spójni Rafał Rychlewski - Nastawiamy się na walkę, staramy się nie roztkliwiać nad poprzednimi nieudanymi meczami. Każdy kolejny mecz traktujemy jako szansę na rozwój i wywalczenie kolejnych punktów. Mecz z Piotrkowianinem na pewno jest w naszym zasięgu, nastawiamy się na wygraną, tym bardziej że mamy przewagę własnego parkietu. Z meczu na mecz docieramy się coraz bardziej, widzimy progres i coraz bardziej wierzymy w siebie, co jest teraz dla nas bardzo ważne. Zapraszamy serdecznie wszystkich na mecz.

Jest to już 28 kolejka i zwycięstwo Spójni nie zmieni ich pozycji w tabeli niemniej widać, że odzyskali moc i wolę walki, spotęgowali treningi i zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki, a jest ono teraz im oraz ich kibicom potrzebne.

Zadaniem Stanislava Macoveeva z Piotrkowianina - Zespół z Gdyni na pewno jest walecznym zespołem, stałe robiącym postępy. Widać to po wynikach - porównując spotkania z pierwszej rundy i ich ostatnie mecze w 2018 roku, szczególnie u siebie. Czeka nas długi wyjazd i musimy być skoncentrowani by przywieźć punkty do Piotrkowa.

Zapraszamy wszystkich głodnych sportowych emocji na dzisiejszy mecz i namawiamy do gorącego i głośnego kibicowania wszystkich sympatyków Spójni Gdynia!

 

Bilety na mecz ligowy można kupować w przedsprzedaży na www.interticket.pl (https://www.interticket.pl/program/spojnia-gdynia-vs-mks-piotkowianin-3709).

W kasach Gdyni Areny przed meczem dostępny będzie dodatkowo bilet rodzinny, w cenie 20zł. Ponadto klub wprowadził nowość, w ramach której dzieci do lat 6 wchodzą na mecze Spójni Gdyni w Gdyni Arenie za darmo.

Spójnia Gdynia – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski,

czwartek, 22 marca 2018 r., godz. 18:00, hala Gdynia Arena.

GALERIE

Copyright © Spójna Gdynia 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Wykonanie: Sport Success