Spójnia Gdynia na szczycie tabeli!

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-09-25 10:05:02

Po sobotnich spotkaniach 3. kolejki wraz z Nielbą Wągrowiec przewodniczymy w tabeli I ligi mężczyzn gr. A. Jak na razie wraz z drużyną z Wągrowca mamy komplet zwycięstw. Do Sierpca pojechaliśmy zmotywowani z wiarą z wycięstwo i tak też się stało. 

Podopieczni trenera Markuszewskiego wygrali w sobotę w Sierpcu 20:27. Początek spotkania nie wskazywał jednoznacznie kto zejdzie z parkietu zwycięsko. W pierwszej odsłonie meczu zarówno goście jak i gospodarze kontrolowali sytuację.

Do przerwy wynik był wyrównan i na tablicy widniał wynik 13:11 dla Nas. Pózniej drużyna gospodarzy sprawiała wrażenie jak by lekko opadała z sił i lekko zaczęło brakować pewności. Wykorzystaliśmy to bezlitośnie i zakończyliśmy mecz z siedmio bramkową przewagą.

Na pewno było widać większe doświadczenie na pierwszo ligowych parkietach. Jesteśmy zadowolenie z kolejnego zwycięstwa, jednak prawdziwe testy dopiero przed Nami. Do tej pory mierzyliśmy się bowiem z trzema beniaminkami. Na chwile obecną musmy radzić sobie bez Karola Cichockiego, który przed tuż przed  startem sezonu złamał palec. Dodatkowo w Sierpcu trener Marcin Markuszewski oszczędzał Roberta Kamyszka, który podkręcił staw skokowy.  

Mimo, chwilowego braku dwóch nominalnych rozgrywających nie zwalniamy tempa i chcemy dalej wygrywać. Zwycięstwo z Mazurem było trzecim z rzędu, dzięki czemu bez straty punktów, jesteśmy na czele I-ligowej tabeli.

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success