Sensacja we Wrocławiu

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-10-24 16:13:11

Fatalnie zakończyła się nasza podróż do Wrocławia. Do meczu z ostatnią drużyną w tabeli przystępowaliśmy w roli murowanego faworyta, jednak musieliśmy oddać wyższość znakomicie grającej tego dnia drużynie Śląska Wrocław. Jest to nasza pierwsza strata punktów w tym sezonie.

Tego nie spodziewał się nikt, po dramatycznym meczu przegrywamy z drużyną Śląska Wrocław 25:23. Młodzi wrocławianie wytrzymali tempo i sprawili ogromną sensację ogrywając nas we własnej hali. Wynik do przerwy (13:11) nie wskazywał jednoznacznie, która drużyna wyjdzie zwycięsko z tego spotkania. Po zmianie stron, z większym impetem zaczął jednak Śląsk. Największe problemy mieliśmy z Sebastianem Ziemińskim, który jest jak dotąd najlepszym strzelcem drużyny z Wrocławia.

Pod koniec meczu, staraliśmy się zmienić obliczę meczu, jednak udało się tylko zniwelować straty i sensacja stała się faktem. Swojego rozgoryczenia nie krył trener Marcin Markuszewski, który mecz skomentował krótko - No niestety, dzisiaj nie szło nam nic, a przeciwnikowi wszystko

Idealna okazja do rehabilitacji już w sobotę w pojedynku przed własną publicznością  z Warmią Traveland Olsztyn. 

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success