Powalczyć o pełną pulę!

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-11-24 10:17:13

Na przestrzeni tygodnia nasi zawodnicy zagrają dwa bardzo trudne mecze z wymagającymi rywalami. Już w najbliższą sobotę czeka nas mecz z rewelacją tegorocznych rozgrywek Stalą Gorzów Wlkp, a cztery dni później w hali Gdynia Arena o ligowe punkty będziemy rywalizować z Nielbą Wągrowiec. Jeżeli zdobędziemy komplet punktów powinniśmy zakończyć pierwszą rundę na pozycji lidera.

W rozgrywkach I ligi mężczyzn grupy A nie ma już niepokonanych drużyn. W 10. kolejce Stal Gorzów doznała swojej pierwszej porażki w sezonie i przegrała w Malborku (23:27). Beniaminek z którym zmierzymy się w najbliższą sobotę radzi sobie w lidze niesłychanie dobrze. Dziewięć spotkań - tyle trwała piękna seria beniaminka bez porażki. Drużyna z Gorzowa jak dotąd wygrała 6 meczy, zanotowała 3 remisy i dopiero w poprzedniej kolejce w Malborku zaznała pierwszy raz goryczy porażki. Beniaminek ma na swoim koncie 15 punktów. Gorzowianie mają 275 bramek zdobytych, natomiast stracili tylko 230 bramek,  co świadczy o solidnej defensywie.

Nasi zawodnicy po ostatnich wygranych nie zamierzają spocząć na laurach i chcą dalej realizować przedsezonowy cel. Niewątpliwie w Gorzowie Wlkp czeka nas trudne spotkanie, ale takie też musimy wygrywać, aby pod koniec sezonu cieszyć się z upragnionego awansu do elity piłki ręcznej w Polsce.

Początek spotkania  ze Stalą Gorzów o godzinie 17.00 w Gorzowie Wielkopolskim w Zespole Szkół nr. 20. Dostępna będzie relacja live z meczu. Szczegóły podamy w dniu meczu. 

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success