Potwierdzić dobrą dyspozycję!

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-11-16 14:40:26

Do zakończenia pierwszej rundy pozostało tylko kilka spotkań. Już w najbliższą sobotę nasi zawodnicy staną przed kolejną szansą, aby potwierdzić wysoką formę. Przed własną publicznością w hali GCS podejmować będziemy Real Astromal Leszno.

Do meczu z drużyną z Leszna przystępować będziemy z pozycji samodzielnego lidera I ligi grupy A. Drużyna Real Astromal Leszno aktualnie zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 punktów. Na taką zdobycz punktową składały się - 3 wygrane, 2 remisy i 3 porażki. Drużyna z Leszna ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z Orlen Wisła II Płock, który pierwotnie miał się odbyć 29.10, a został przełożony na 16.11.

Nasze dotychczasowe potyczki z tym przeciwnikiem to przeplatane zwycięstwa i porażki, jednak mecze były wyrównane i wynik zawsze na styku - skomentował  przed meczem trener Markuszewski.

W dalszym ciągu musimy sobie radzić bez Karola Cichockiego i Marcina Głębockiego. Występ Pawła Dyszera stoi pod znakiem zapytania.

Warto wspomnieć, że trener Marcin Markuszewski oraz zawodnicy Maciej Marszałek i Paweł Ćwikliński postanowili przyłączyć się do popularnej w listopadzie akcji charytatywnej, która nosi nazwę MOVEMBER. To ogólnoświatowa akcja, która polega na zapuszczaniu wąsów przez cały listopad i ma na celu zwiększenie społecznej świadomości w temacie profilaktyki nowotworów dotyczących mężczyzn.

Nowy image gdyńskich szczypiornistów będzie można zobaczyć podczas najbliższego meczu z Real Astromal Leszno, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 listopada o godzinie 17.00 w hali Gdyńskiego Centrum Sportu.

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success