Po zwycięstwo!

Autor: Marcin Lis | Data: 2016-11-29 12:55:04

Już jutro o godzinie 18.00 w Hali Gdynia Arena podejmować będziemy drużynę Nielby Wągrowiec. Ostatni mecz na Gdyńskiej Arenie był dla nas zwycięski, dlatego jutro mamy zamiar powtórzyć to w meczu z Nielbą.

W dalszym ciągu trener Marcin Markuszewski ma do dyspozycji 12 osobową kadrę meczową. Najmniejsze pole manewru mamy na pozycji bramkarza. Z kolejną kontuzją kolana zmaga się Paweł Dyszer, a po zabiegu artroskopii jest Marcin Głębocki. Jedynym zdrowym golkiperem jest zatem Mateusz Zimakowski. Do tego kontuzję leczy rozgrywający Karol Cichocki, który przed sezonem połamał palec.

Sytuację, krótko skomentował nasz szkoleniowiecMarcin Markuszewski - Kadrowo szału nie ma, ale się nie załamujemy i w jutrzejszym meczu na pewno powalczymy o jak najkorzystniejszy wynik.

Drużyna Nielby Wągrowiec sprawiła niespodziankę wygrywając np. z Warią Traveland Olsztyn, która jest pretendentem do awansu.

Drużyna z Wągrowca aktualnie zajmuje 6 miejsce w tabeli, a złożyło się na to 5 wygranych spotkań, 2 remisy i 4 przegrane. Drużyna na pewno imponuje skutecznością, gdyż rzuciła jak dotąd 320 bramek.

Do jutrzejszego meczu podchodzimy z pełnym optymizmem i wiarą w zwycięstwo. . Jutrzejsza wygrana przybliży nas do pozostania na pozycji lidera przed rundą rewanżową.

Zapraszamy wszystkich do dopingu wszystkich sympatyków Spójni Gdynia. Początek spotkania o godzinie 18.00 w hali Gdynia Arena. 

GALERIE

Copyright© Spójna Gdynia 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success